Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik ki napról napra...

Mitől hullik ki napról napra egyre több hajam? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

2 hete vettem észre , hogy egyre több hajszál van a fésűmben. Eleinte 10 szál, aztán napról napra több ma már 30 szálat számoltam meg, a hajmosásról meg nem is beszélek inkább. Tudom elvileg napi 50-100 szál normális, de nekem előtte elvétve maradt a fésűben 1-2 db, és ráadásul így is kevés , vékony szálú hajam van.

Nem festem, heti kétszer van kivasalva általában. Nem fogyókúrázok, több éve szedek hajerősítő vitamint (néha tartok 1-2 hét szünetet)+ napi 1000mg c-vitamin és 1 hete szedek vasat is. Mindenhonnan hullik amúgy, nem foltokban. Fél éve szedek fogamzásgátlót, gondoltam arra is, és mivel nem működik jól, fogok visszamenni nőgyógyászhoz. Úgy olvastam, a fogamzásgátló miatt is hullhat, csak nem tudom miért most jelentkezett.

Mit tehetnék ?

20-L


2016. júl. 12. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Időnként mindenkinek jobban hullik a haja, de ez a mennyiség még nem hajhullás, hanem teljesen normális dolog, a hajszálak is cserélődnek. Ez van. Lesz helyette új. Mondjuk a rengeteg vitamin egyáltalán nem tesz jót, túlzásba lehet azt is vinni, pl a napi 1000 mg c-vitamin mi a jó istennek? 100 embernek is elég egy napra ennyi. De te egyedül beszeded... Ezek helyett inkább étkezz egészségesen és azzal meglesz minden vitamin ami szükséges. Pótolni sem kell. A fogamzásgátló meg simán tönkreteszi a nők szervezetét lassanként.
2016. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!