Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy öltözködjek narancsbőrös...

Hogy öltözködjek narancsbőrös lábakkal nyáron?

Figyelt kérdés
Sajnos az utobbi 1 évben igen mozgás hiányos életet éltem ezért nagyon csúnyán narancsbőrös lett a combom és fenekem. Már rajta vagyok hogy eltüntessem, de igen lassan megy ez a folyamat. Jöv.heten megyek fesztiválra meg hát nyar van. rovidnadrag szezon. mit vegyek fel hogy ne latszodjon? Mert én nagyon undoritonak talalom magamon is es masokon is ha látszik.

2016. júl. 12. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú szoknya? Vagy olyan ami elöl rövid, hátul hosszabb... vagy térdig érő. Amúgy szerintem semmi gond a narancsbőrrel. Nem egy nagyon ronda és nem feltűnő dolog. Hacsak nem társul 110 kilós testtel, de akkor is inkább a test ronda.
2016. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem rajongok a szoknyákért, de ez a elol rovid, hatul hosszu egész jól hangzik :)

Nem, szerencsére nem vagyok kövér csak hát a lábaim ilyenek...:(

Ha valakinek van még ötlete akkor figyelek ^^

2016. júl. 12. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit vegyél fel? Önbizalmat. Rengeteg narancsbőrös lány járkál rövidnadrágban meg miniben, ne legyél már ekkora lúzer hogy 100 fokban kényelmetlen cuccban fogsz végig izzadni egy fesztivált mint egy ló.
2016. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a baj, hogy rengeteg lány rohangál narancsbőrös lábakkal p*csa nadrágban túl sok önbizalommal. Hát ne is haragudj de az a látvány gusztustalan :D Nem fogok beoltozni mackonadragba, mert rengeteg dologgal lehet ezt korrigálni. Például kaptam egy olyat, hogy strandkendő! Egy zseniális dolog, takarja amit kell még fürdőruhában is, de ha fürdök gyorsan leveszem. A vízben meg mindegy. Szóval köszönöm ezt a tippet annak aki elküldte nekem ezt privátba :)
2016. júl. 12. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:

nyugodtan vedd fel a rövid holmikat, esetleg vegyél fel nejlonharisnyát. :)

vékony, én meg sem érzem a legnagyobb melegben sem.

2016. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van olyan rövidnadrág, ami combközépig ér. Az sem takar eléggé? Vagy olyan, ami nem feszül. A szellős, vékony, bővebb nadrágok is jók nyáron (háremnadrág-szerű, tele vannak velük a boltok.
2016. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már meg ne haragudj, de nem mindenkinek van rohadt sok önbizalma, akinek van feleslege és miniben van! Eszük van, hogy nem rohadnak meg ebben a hőségben! Mellesleg a legtöbb üzletben ilyen fazonú ruhák vannak, ezzel nem lehet mit csinálni. Kissé túl kritikus vagy, másban meglátni a szálkát is..

Vegyél fel te is rövidet. Hidd el, ha nem foglalkozol vele, természetesen viselkedsz, senkit nem fog érdekelni hogy nézel ki.

2016. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy. A kutya nem fog törődni vele.
2016. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!