Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SRÁCOK, FÉRFIAK milyen DEZODOR...

SRÁCOK, FÉRFIAK milyen DEZODORT használtok?

Figyelt kérdés

Mi vált be és mi nem?

Izzadásgátlás szempontjából tudom hogy szar mindegyik kivéve amit patikába lehet kapni...



2016. júl. 12. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nivea-at a szaga miatt nem szeretem.

Adidas-ból van egy pár kellemes, kevésbé erős illatú.

Nike-ot elég rég próbáltam utoljára, de akkor tetszett.

Axe-ból meg a csokisat leszámítva minden bejön, jelenleg is azt használok.

2016. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Old Spice-ot használok már elég rég óta, az nekem bevált. Szinte minden illatot kipróbáltam de a Dangerzone meg a Kilimanjaro jött be a legjobban. Próbáltam sprayt, azt az átlátszó gélt, és azt a kék meg a fehér kenős micsodát is. Legjobban a fehér micsoda vált be. Használtam zöld Malajzia golyósat is, ez elég hamar elfogyott. Legutóljára egy Axe Dry Deosprayt vettem ennek igen sokáig megmarad az illata viszont nagyon száraz tóle a hónomalja.
2016. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17/f
2016. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
45%
Ződet
2016. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rexona
2016. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Old Spice WhiteWater dezodor már évek óta és Nivea Black & White ha fekete polót vagy inget viselek
2016. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
PlayBoy.
2016. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Old spice kilimanjaro.
2017. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!