Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jol állna ez a hajszin?

Jol állna ez a hajszin?

Figyelt kérdés
Alapbol sötétbarna hajam van 16 éves vagyok és meg soha nem volt festve, ki akarom próbálni az Ombre hajat.Ugy képzeltem el hogy ugye az alap hajszínem az fent megmarad és kb a fülemtöl lefelé pedig egyre világosabb olyan szökésbarnára..csak az a baj hogy barna börü vagyok és nem tudom hogy emiatt a szöke az jol állna e.Hasonlo börszinem van mint Rihannának de ö kicsit sötétebb börü mint én.

#bőr-haj-frizura-szőke-ombre
2016. júl. 12. 20:45
 1/4 anonim válasza:
szerintem jól állna! Érdemes megpróbálni. És ha barna a bőröd akkor is jól állna de ha az elején nem érzed úgy akkor várj max pár napot és azt bántad volna meg ha nem fested be. Én is így voltam régen. nem mertem de megtettem és nagyon jó volt majd már rövid hajam van és ezt se bántam meg pedig ez azért kicsit nagyobb lépés. Festesd be szerintem. Az ombre amúgy is gyönyörű :D
2016. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen csak ha mégsem állna jol akkor nemtudom ujra egybe fesreni mert azt olvastam hogy az ombre hajat le kell növeszteni mert ha egybe festem akkor az ombre rész világosabb lesz..nem akarom elrontani a hajam..esetleg ha a fodrászt megkérdezem ö tudni fogja vagy nem??:(
2016. júl. 12. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizd ezt fodrászra.
2016. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ombréval úgyis mesterfodrászhoz kell menni, más nem tudja megcsinálni normálisan. Ő meg vissza is tudja festeni ha nem tetszik majd.
2016. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!