Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok vagy olyan emberek...

Fodrászok vagy olyan emberek segítségét várom, akik valamennyit értenek a hajfestékekhez. Tanács, vagy ötlet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy be szeretném festetni a hajam. Nem tudom,hogy vegyek a boltba és úgy vagy menjek el fodrászhoz. Sajnos,eddig csak olyan fodrásszal volt dolgom,akik vízzel hígítottak és úgy hamarabb kikopott a hajszínem. A szín,amellyel beszeretném festeni a hajam,az a rézvörös. Sokak szerint jól állna,mivel szeplős vagy és kék a szemem. Az én hajam utoljára opálos mahagónival volt befestve.A kérdésem,hogy befogná-e egy ilyen hajszín? És merjem a boltba megvenni vagy inkább menjek el fodrászhoz és az a tuti,hogy ő ki tud keverni egy hasonló árnyalatot,ami rendesen meg is fogja a hajam. Ha túl értelmetlen amit írtam,sajnálom,remélem értitek. Itt vannak akkor a képek:

Ilyen most a hajam: [link]

Ilyet szeretnék: [link]


2010. ápr. 15. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
helló, nagyon jó ez a szín, én is szeretnék vmi hasonlót,de én félek a rendes hajfestékektől hogy kiszárítaná a hajam vagy vmi.Szerintem befogja de azt nem tudom mi a jobb a fodrász által kevert vagy bolti.Szerintem nagyon gondold meg milyen fodrászhoz mész hajat festeni.Van egy ismerősöm aki mindig fodrásszal kevertet de nem mindig olyan lesz neki a haja amilyet kér.Vmikor egészen ilyesztő árnyalatok születtek neki:D de ez kicsit szélsőséges példa volt.Valaki talán majd ír vmi okosat .
2010. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aranyos vagy,köszi:)
2010. ápr. 15. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hugimnak próbáltuk - talán ugyanazzal a festékkel is, amit kiraktál - festeni a haját rézvörösre , de messze nem lett olyan, mint ami a dobozon van , pedig világosbarna a haja, szóval eredetileg be kellett volna fognia... nem lett rossz színe, de szerintem az igazi rézvöröset érdemes fodrásszal kikevertetni.
2010. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben mondjuk igaza van az előzőnek nem mindig jönnek be a bolti festékek annyira mint az ember várja.De figyelj oda mit kever ki a fodrász.Jól gondold meg mit kérsz tőle.Barátnőm is egyszer vörös hajat szeretett volna aztán élénk rózsaszín lett belőle...
2010. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!