Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, hogy a fekete...

Az normális, hogy a fekete hajfesték nem fogja be a sötétbarna hajam?

Figyelt kérdés
Fél órát volt fent, de alig fogta be, csak nagyon halványan. Lehet azért, mert megvan? Ciklus 6. napján vagyok. Mé soha nem volt feketére festve, de ugyanebből a festékből használtam már barnát és rendesen befogta.
2016. júl. 13. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen festék, milyen oxival? A leírás szerint használtad? Sok a rossz minőségű fekete festék...
2016. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
L'oreal Prodigy. Más színűek eddig mindig befogták.
2016. júl. 13. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Az pont az a fajta amire sokan panaszkodnak hogy nem fogja be a hajukat, vagy alig fed. Szóval valószínűleg ez történt, legközelebb professzionális festéket vegyél, olcsóbb és jobb is sokkal. De Loreálból is van professzionális ha ahhoz ragaszkodsz.
2016. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a menstruációnak mi köze a hajfestéshez?
2016. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A sötétbarna eddig mindig befogta. A fekete nem értem miért nem.
2016. júl. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!