Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes sötétbarnából...

Csabiutas96 kérdése:

Természetes sötétbarnából szőke haj?

Figyelt kérdés

[link]


Kb ugyanilyen hajszínem van.



#haj #barna #hajfestés #hajfesték #sötétbarna #szőkítópor #hidrogénperoxid.
2016. jún. 20. 00:58
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy ideirom a kiegészitést.

20 éves vagyok, megtetszett a szőke hajszín, nem szeretnék olyan kommenteket hogy férfi létemre festem a hajam stb stb. Segytséget szeretnék kérni, hogy hogyan lehetséges két hónap leforgása alatt szőkévé tenni a hajam? kb ilyen eredményt szeretnék.

[link]


(és nem....nem miatta...)

2016. jún. 20. 01:02
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem ennél pár árnyalttal világosabb barna az eredeti, de egy 8-9 árnyaltú szőkítő még ennél is világosabbat csinál belőle, ha 45 percet rajta hagyom. Én a Syoss 13-0 vagy 13-5 festékét használom, előbbi vöröses-sárgás, utóbbi szürkés-homokszínű hajat hoz ki belőle. (Mondjuk én lány vagyok, de ez nem számít.)
2016. jún. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Sose értettem minek roncsolják a hajukat az emberek 1000 féle módon. Inkább csinálnának más más fazont s jönnének rá mi az ami jól áll. Fiatal vagy te is s csak lebeszélnék mindenkit a festésről ilyen fiatalon. Korosztályom lesi a hajamat s kérdezgetik mi a titkom... Annyi, hogy nem roncsoltam agyon amikor még suliba jártunk XD

Egyik: 5éve növeszti - nőtt alig 25cm t. Nekem: 3 év alatt kulcs csonttól farokcsontig (nemrég ritkitottam ki egy fél szatyornyi parókára elegendő hajat xD)

Pár szóban: Ne roncsold a hajad!

2016. jún. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a gyors választ :))

2.: köszönöm a tanácsot, de most tényleg nagyon rászántam magam a dologra, probálnak lebeszélni , de nekem tetszik és már nemadok más véleményére :)

2016. jún. 20. 02:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: szőkítő után befestem a hajam az nagyon roncsolja? vagy esetleg ha várnikell a festéssel az mennyi idő kb? nemakarok sokáig igénytelen hajszinnel szaladgálni :) (erős egészséges hajam van)
2016. jún. 20. 02:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Syoss féléket felejtsd el.

Szőkítőpor kell fodrászkellékesből, ezzel lehet normálisan szőkíteni csak ilyen sötét hajat. Ezután megszárítod és festeni kell rögtön, fodrászkellékes festék és gyenge oxival. Bolti festék nem jó, mert erős oxi van benne ami szétmarná a szőkített hajad.

Egyébként nem a hajszínnel van a gond, hanem hogy nagyon bénán fog kinézni a sötét szőrzet mellett a világos haj. Jó esetben a szemöldököt is szőkíti az ember akkor amikor a haját is.

2016. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz esetben szőkíti a szemöldököt. Jó esetben meghagyja.
2016. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A festék eleve roncsolja, akár szőkítő, akár sima festék. Ha nagyon nem tetszik, akkor festheted rögtön szőkítés után, de nem muszáj. Én évek óta szőkítem, de sose volt utófestés, a szőkítővel elértem azt a színt, amit akartam. Ha nekem is sikerül, akkor nem kell rá külön festés. Csak mivel fiú vagy és - feltételezem, nem akarsz derékig érő hajat növeszteni - jóval gyakrabban kell festened is, mivel az ilyen rövid hajon sokkal feltűnőbb egy fél centis lenövés, főleg az eredeti sötét szín miatt, mint a derékig érőnél. De csak először kell az egészet leszívni, utána mindig csak a lenövést, és akkor nem leszel kopasz.
2016. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!