Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt kapom vissza...

Mennyi idő alatt kapom vissza a hajam régi hosszát? Hogyan lehet felgyorsítani?

Figyelt kérdés
Most 20 cm hosszú a hajam, tehát a vállam alá. Régen úgy a köldökömig ért, dús, egészséges és nagyon szép volt. Feketéről szőkére festtettem, és sajnos letört (annak ellenére hogy a fodrász azt mondta nem fog).Azóta már barna színű, és kb. fél éve nem vasalom és hagyom nyugiban. Nagyon szeretném a régi szép hajamat :(((
2010. ápr. 15. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nekem is volt probémám, de megvan a recept:

2 evőkanál citromlé és 1 evőkanál ecet,

2 tojássárgájával elkeverve, fél csomag szalakálit (!!!) belekeverek,

és most jön a legfontosabb hozzávaló: bármilyen fajta őrőlt kávét kell belerakni,

annyit, hogy massza alakuljon ki! Jól ki kell keverni, és a frissen mosott hajra

(még vizesen) kell rákenni, de nem a hajvégekre hanem a hajtövekre közvetlenül a fejbőrhöz.

1 óra hosszáig rajta kell hagyni,

után pedig lemosni, nagyon fontos hogy nem szabad akkor már sampont vagy balzsamot használni,

csak ki kell mosni!!!

Remélem segítettem :)

2010. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is ugyanígy megszívtam...másfél hónap alatt 4szer volt befestve a hajam..sötétbarnáról, világosbarnára, szőkésbarnásra, aztán fekete...:S..Ahogy csak tudtam tönkre tettem..és most iszom a levét..Használhatsz Bánfi hajszeszt/sampont/balzsamot. Én most épp ezeket használom.. és várom a csodát :D:)
2010. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
képzeld, nekem a barna hajam lassan két éve volt befestve szőkére, de csak jobb oldalt egy nagy része és azóta sem fogta be a többi festék, ráadásul olaszban jártam fodrászhoz ,amíg ott voltam és nem tudtak segíteni. a másik meg az, hogy jobb oldalt sokkal rövidebb így a hajam, mint bal oldalt, pedig biovannet szedtem hónapokig, aztán egy hónapig revalidot, mind e közben bánfival mostam a hajam és azzal is balzsamoztam és szinte semmi
2010. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem hálistennek gyorsan nő viszonylag, ezalatt a fél év alatt kb 10 centit nőtt. remélem jövő szeptemberre megint szép lesz :( köszi a válaszokat!
2010. ápr. 16. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
tuti recept?
2010. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!