Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a szakáll...

Hogyan tudnám a szakáll növekedését felgyorsítani?

Figyelt kérdés
17F vagyok, körszakállat simán tudnék növeszteni, de oldalt egyáltalán nem nő még, csak pejhesedik. így, hogy csak az államon, meg a szám körül nő, viszont hülyén néz ki ha nem borotválom le, de ha oldalt is lenne, úgy igen jól állna. van vmi módszer hogy hogyan növeszthetném meg? naponta borotváljam le a pelyhet?
2011. okt. 27. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocs, én (F) vagyok.

Érdekes egyébként a kérdésed, tinédzserként szakállt növeszteni! Megértelek egyébként, én is voltam fiatal. Az én fiatal koromban az öregek mondogatták, mit kell csinálni ha nem nő a bajuszunk...

Több lehetőség is van a kialakításra. Ahol nem nő, ott leborotválod, természetesen szimmetrikusra.

Ezáltal egy fazont alakítasz ki. Nem kell tudnia senkinek, miért éppen ott van borotválva, Neked így tetszik és kész. A sokszori borotválás hatására néhány hónap alatt megerősödik a szőr és megvan amit óhajtottál.

2011. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!