Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddigi borotva használat után...

Eddigi borotva használat után milyen váltani epilátorra?

Figyelt kérdés
eddig borotvát használtam, de már nagyon elegem van belőle. Mindent kipróbáltam, de a lábam nem birja a borotvával való szőrtelenítést. Kipirosodik, rettenetesen fáj, és egy nap után már nem sima. Ezért gondoltam, hogy váltok epilátorra, de nem tudom hogy bírná e a lábam. Valaki volt már hasonló helyzetben? 18/l

2016. júl. 13. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy volt hogy váltottam, erre az epilátortól még jobban kipirosodott, kipattogzott a bőröm, plusz tele lettem szőrbenövésekkel is. És epilátor után is 1-2 nappal kezd kinőni a szőr, szóval 2 naponta használnom kellett. Rosszabb volt mint borotválni. Azóta vettem elektromos borotvát, attól semmi baja a bőrömnek.
2016. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Karomra szoktam használni az epilátort, ott sokkal jobb, mint a borotva, nincs szőrbenövés. Lábon nekem hetente kellett, utána meg 3 naponta, mert nem egyszerre nő vissza. Szerintem még így is kíméletesebb, mint a borotva, itt is piros egy ideig, de hamar elmúlik és nem vágom meg magam vele. Szőrbenövések lettek, de szerintem testápolóval és bőrradírral csak nagyon minimális. Combon nem lettek tőle szőrbenövések egyáltalán.

A legfontosabb, hogy ne Philips-et vegyél, nekem 3 év alatt kettő ment tönkre!

2016. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. olvastam már, hogy a Philips nem jó, inkább Braunt vegyek. Nem tudom, hogy mennyivel jobb, mint a borotva, de rajtam csak segíthet. Elviselhetetlen már az az égő fájdalom, és egyáltalán nem szép, szőrösen biztos szebb lenne már
2016. júl. 14. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!