Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajam van és szeretnék...

Barna hajam van és szeretnék szőkésebbet csinálni belőle. Anélkül hogy egyből leszivassam a fodrásszal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mert ha leszivatnám az teljesen elroncsolná és akkor lekéne vágatnom.

Most félhoszzú hajam van és nem szeretem a színét mert olyan átlagos barna, és még soha nem volt festve.

Nagyon szeretnék szőkésebb, hoszzú hajat és most hallottam a l'oreál sunkiss tropical spray-jéről az hatásos lenne? Meg még milyen hajvégápoló olajok vannak amik ténylegesen jók?:)



2016. júl. 16. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a loreal sunkiss termékekben is ugyanaz a hidrogén peroxid van amivel a fodrász leszőkítené a hajad. amúgy meg jó fodrászhoz mész, nem lesz semmi baja a hajadnak a szőkítéstől, főleg hogy létezik már olaplex is.
2016. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és akkor nem lesz "szénakazal" a hajam?:DDDDD

Lehet tudatlan vagyok de mi az az olaplex?:)

2016. júl. 16. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
ha jó fodrászhoz mész és nem vagy makacs aziránt hogy pl műszőke legyél akkor nem mehet annyira tönkre..
2016. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

műszőke?

hát inkább azon gondolkozom hogy egyből kiszőkítsem hirtelenjében vagy inkább fokozatosan a l'oreál termékével?

2016. júl. 16. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben fodrászhoz mennék ezzel, jobban megéri mint egy foltosra sikerült haj, amit szőke esetében - főleg egy ilyen spray-vel- nem nehéz összehozni, viszont annál macerásabb kijavítani. de te tudod:)
2016. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát igen, lehet jobb lenne a fodrász csak csak attől félek hogy utána teljesen tönkremegy tudjátok "szénakazal" lesz:(

hajvégápoló segítene(?) vagy amit valaki írt még hogy olaplex is létezik és hogy azt a fodrász csinálná?

vagy őszintén fogalmam sincs hogy hogyan van ez az olaplexes valami:D

2016. júl. 16. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
az olaplexet hidrogén peroxidhoz keverik, megvédi a hajat a károsodástól és megerősíti a szerkezetét:) nem tudom hogy vidéki vagy pesti vagy, de szerintem már vidéken is sok fodrász használ. de amúgy olaplex nélkül is lehet úgy hajat szőkíteni hogy nem lesz szénakazal. főleg, ha egészséges a hajad, és utána is megfelelően ápolod.
2016. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

gondolom többe kerülne az olaplexes nem?:)

hát én kisvárosban lakom de még nem hallottam róla:)

2016. júl. 17. 12:45
 9/10 anonim válasza:
Miért akarsz szőke lenni?A barna hajjal mi a gond?De te tudod,hogy teszed tönkre a hajad,ha nem mész fodrászhoz.
2016. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azért szeretnék szőke lenni mer évek óta nem tetszik már a gesztenyebarna deeee menni fogok fodrászhoz szóval inkább nem rontom el itthon:)
2016. szept. 15. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!