Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hosszú hajú lányok...

Nagyon hosszú hajú lányok (fiúk? )! Milyen gyakran mostok hajat? Nem nehéz fésülni?

Figyelt kérdés
Az enyém derékig ér, de szenvedek vele rendesen. Se nem göndör, se nem egyenes.
2010. ápr. 16. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

nem ér le teljesen derékig a hajam,de hosszú...

ráadásul festem,igy nehéz fésülni

mosni kb 1 honap alatt 3x mosom,olyankor teljes kifésülés,csak ilyenkor tudom rendesen kifésülni,szárazon csak látszatfésülés:D

L

2010. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is derékig ér, most kellett levágatnom belőle, mert már ráültem.

Sajnos én 2 naponta mosom. Eddig naponta megmostam, de annyira macerás, hogy próbálom egyre jobban kitolni a hajmosás idejét. Használom rá a Gliss Kur spray-jét, hosszú hajra, attól könnyebb kifésülni.

2010. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, hogy lehet derékig érő hajra ráülni :D


Nekem is kb addig ér, és vékony szálú is, és hamar zsírosodik, így kétnaponta mosom kb. De nem cisnálok vele semmit.

Hajmosáskor balzsam, kifésülni fém hajkefe.

2010. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
09:04-es vagyok. Most ér csak derékig, mert levágattam belőle, azért, mert már olyan hosszú volt, hogy ráültem. Bocs, ha nem volt világos!
2010. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 2-3 naponta mosok hajat.Nem nehéz fésülni:)) Csak jó "anyagokat" kell használni.-)
2010. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

"mosni kb 1 honap alatt 3x mosom"

Úristen, annak már szaga lehet... Nekem kicsit száraz a hajam, általában 3 naponta mosom és balzsam helyett minden alkalommal pakolást teszek rá, sokkal szebb. Két hajmosás között pedig szoktam használni nem kimosható balzsamot, (Avon, spray) nagyon jó illata van. Hetente egyszer szoktam ricinus olajjal bekenni az egész hajam, gyógyszertárban lehet kapni, olcsó és nagyon hatásos. Kicsit meglangyosítom, alaposan belemasszírozom, rajta hagyom 2-3 órát, jobban is nő a hajam és szebb lett. Nagyon könnyű kimosni, nem lesz zsíros tőle a haj.

2010. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Derékig ér ,naponta mosom,más dolgom nincs vele mert dús és szögegyenes:)
2010. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Combig ér a hajam, vastag szálú, fent hullámos, az alja ilyen nagy loknikba göndörödik. 2-3 alkalommal mosom hetente. Hétfőtől csütörtökig vagyok iskolában, úgyhogy vasárnap mindig mosok, és kedden is. Van, amikor megmosom pénteken is, ha megyek valahova, de van, amikor megvárom a vasárnapot. Kicsit zsírosodik a hajam, igazából 3 naponta lenne jó mosni, de mivel így járok suliba ezért mindig a "hét közepén" szoktam.

Ma ugye péntek van, és este lehet megyek vásárolni, úgyhogy mindjárt megmosom. :)

Egyáltalán nem nehéz fésülni, pedig nagyon vastag. Elárulom a titkot: ha nem törik a haj, nem is gubancolódik annyira, és könnyebb fésülni. :D

Persze ha ki van bontva egész nap akkor azért este nem fél perc alatt fésülködök, mint amúgy. Hanem 2. :D

Pedig nem is kenek rá sok cuccot, babáknak való sampon (nem szárítja sz*rrá a hajat, mint a többi, mert nincs benne szulfát) balzsam, olaj. Múltkor vettem egy Gliss kur rózsaszín sampont, 2x mostam vele hajat és mehet a kukába. Alig tudtam kifésülni, tisztára szétszárította a hajam. Pedig a pakolásai amiket régen használtam, nem voltak rosszak. Tegnapelőtt vettem egy fújós kifésülőcuccot, de csak azért, mert az utolsó 5 centi a hajamból általában kicsit száraz. Ettől most már nem az. :) Ez is kids, amúgy.

2010. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, segg alá ér a hajam. Ált. heti kétszer mosom, de van amikor többször. Annyira dús, hogy már izom kell ahhoz, hogy beletúrj. Fésülni viszont elég nehéz.
2017. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!