Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből világosbarna/szőkésba...

Vörösből világosbarna/szőkésbarna? Egyszerű és kíméletes megoldással?

Figyelt kérdés
Már több mint 3 éve festem a hajam vörösre, de most váltani szeretnék. De nem igazán tudom mit is tegyek. Mindig otthon festettem a hajam, és ezt a váltást is itthon akartam volna, de ahogy utánaolvastam a neten, elég ijesztő dolgokat írnak. Pl, átüt a vörös szín miután befestetted, vagy pedig nem is világos barnát kapsz, hanem feketét. Egyik sem hangzik jól, de a fodrászhoz nem akarok elmenni. Rézvörös árnyalatú a hajam, ebből csak nem lenne fekete. Vagy le kellene szivatni előtte a színét? Láttam valahol ilyen hajfesték eltávolítót, az megbízható? Tönkretenni sem szeretném a hajam...

2016. júl. 17. 22:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!