Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép szőkésbarna, világosbarna...

SzAnita kérdése:

Szép szőkésbarna, világosbarna hajszínt keresek. Sajnos a hazai színpalette elég szűkös. Tudtok ajánlani valami szép színt, ami nem sötét?

Figyelt kérdés

Hetek óta szeretném befestetni sötétebbre az amúgy eddig extra világosszőke hajamat.(Wellaton 12-el volt festve, aki szép világosszőke hajat szeretne, annak csak ajánlani tudom)

Kipróbáltam a L'Oreal új festékét a szaténszőkét, de az szó szerint szürke lett! Sajnos borzalmas lett a végeredmény, de szerencsére egy hét alatt teljesen eltűnt a szürkeség. (napi 2-3 hajmosással) Valami természetes szép világos szőkésbarna hajszínt szeretnék, de nem nagyon találtam eddig ilyet. Milyen festéket ajánlotok? Köszi.


2010. aug. 17. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
énis olyan színt keresek amilyet te...és a szaténszőkét akartam kipróbálni de így már nem fogom :D
2010. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig olyan szépnek tűnt a szaténszőke.. de olyan, de olyan szürke lett... Most is elég fura színű még, kicsit még mindig szürkés, de már nem olyan vészes. Nem merek annyira kísérlezetni, nehogy tönkre tegye a hajam. Még keresem az "igazit" :)
2010. aug. 18. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért lett szürke mert a hajad túl világos volt. Vissza kellett volna előtte pigmentálni hogy ne kapja be a szürke pigmenteket.

Szerintem jobban jársz ha kellékesben vásárolsz. Az alfaparfnak meg a wella kolestonnak van a legszélesebb palettája. Biztos találsz neked tetszőt. Ezek a bolti szutykok sosem azt a színt adják ami a dobozon van.

2010. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem, most ezzel van: Londa-beige szőke 38-as.

Nagyon tetszik ez a szín, de világosabbat akarok. Lehet, hogy kipróbálom azt, amelyik neked volt. Az nagyon szép szőke. :)

2010. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam meg azt az árnyalatot a neten, de biztosan szép. :)

Most találtam egyet, ami talán jó lenne... [link] természetes szőke. Próbálta már valaki?

2010. aug. 19. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok...nekem ez nemtetszik annyira...olyan narancssárgás színne van
2010. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megtaláltam amit kerestem.. Loreal Féria 92 Nagyon világos gyöngyszőke. Ettől szép szőkésbarna lett a hajam.. bár a szaténszőke szürkéje még a mai napig átüt, pedig azóta már többször volt festve. De egyszer csak eltűnik. :) Ezt a színt pedig próbáljátok ki bátran. :)
2010. nov. 28. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan igy jartam....hamvas szokes a hajam es arany bezs vilagosszokevel festettem. Fodraszkellekes BES amrkaval. De ilyen halvany picit rozsaszines...szurkes lett sajnos...:/ Kb ketsegbe vagyok esve. Mit tehetnek?? Bocs az offert am.

Visszapigmentalas az miylen??

2012. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!