Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy számára jól bevált arcmaszkot/krémet a bőrhibák/pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy nagyon sok krém a pattanások ELTÜNTETÉSÉRE szolgál én meg olyan ellenszert keresek ami lehetőlleg gynövényes, de arra szolgál h KI SE jöjjenek a különböző patik.

Eddig probáltam nagyon sok félét...teafaolajtól a házi készítésű maszkokig!de mindegyik használata közben jöttek ki újj miteszerek.

Néztem a lush.hu-n is arcmaszkokat, nektek hogy/melyik valt be a legjobban?ti mit használtok?15/L

(alig várom az olyan válaszokat hogy,'még csak 15vagy ez természtes' pls ne)



2016. júl. 19. 10:39
 1/4 444222 válasza:

Gyógynövényeset sajnos nem de egy krémet és egy arctisztítót tudok mondani.

Krém:Synergen, Reinigung peeling maske 3in1, nagyon jól mattít és a tartósan használod akkor eltünteti a pattanásokat

Arctisztító:Fabulonnak a Tini Tonikja, gyulladáscsökkentő és pórusösszehúzó hatású.

Mindkettő kapható drogériában én a Rossmannban vettem.

2016. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az essence nek van egy anti spot moisturizer je, az nekem bevalt.
2016. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agyagos arcmaszk,drogékiákban lehet kapni.
2016. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia én a lushnak a magnaminty-s arcmaszkjat használom :)

Mentas, eszméletlen jo illatú ( meg ízű :P )

Es ha este használom reggelente halvanyabbak a pattanasok meg a pirossag :)

2016. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!