Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált pakolások hajtöredezés...

Bevált pakolások hajtöredezés ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon könnyen törik a hajam, és most épp növesztem, úgyhogy szeretném, ha szép lenne. Tudom, hogy ez csak akkor ér valamit, ha levágatom a törött részeket, ez meg is történt, viszont szeretném megelőzni ezt a problémát. Tudtok valami egyszerű, de hatásos házi módszert? Vagy ha valami boltban kaphatót tudtok, az is jó.:)
2016. máj. 16. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
garnier citromsárga oil repair 3 pakolás
2016. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kallos hajvégápoló 500 Ft két pumpa kell az egész hajra nagyon sokáig elég és jó. (Na meg olcsó)
2016. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha ezt készítem magamnak: tojássárgája, méz, kókuszolaj. Ezt fél-egy óráig hagyom rajta, majd lemosom. Nagyon puha és fényes tőle a haj, ápolja. Amikor nincs kedvem ezzel pepecselni, az Inecto kókuszos balzsamot használom.
2016. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tojássárgáját meg mézet ne használjatok pakolásként, ezeknek nem elég nagyok a molekulái hogy behatoljanak a hajba tehát semmi értelme. A kókuszolaj, olívaolaj viszont mehet
2016. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tojás azért jó mert segít kimosni a kókuszolajat. De mindenképp hideg vízzel mosd ki különben megfő a hajadban (true story)
2016. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!