El fog múlni? 17/L

Figyelt kérdés
Úgy másfél héttel ezelőtt az arcomon kezdett nőni egy elég gyulladt pattanás,de az a tipikus "úgysem fog megérni,csak fáj és piros".A már jól bevált patikai pattanásokra való krémemmel elkezdtem kenegetni,a fájó göb kezdett is múlni.Pár napja viszont egy kb 1cm széles zsírcsomó nőtt a helyére,szóval továbbra is egy dudoros,piros,elég kemény valamivel küzdök.A krém már nem használ,és nem tudom mit tegyek,hogy mulaszthatnám el?Soha nem jártam még így pattanással.

2016. júl. 22. 19:20
 1/3 anonim válasza:
Szia!Elsősorban dobd el amit idáig használtál rá.Nézz valami bio cuccot, de a legjobb lenne ha tiszta! teafaolajat tennél rá. Vagy frissen facsart citrom levét. és ne nyomkodd semmiképp. Ettél valamit amit máskor nem szoktál?
2016. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
és igen, el fog múlni!
2016. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Nem gondoltam még rá,most visszapörgettem,de nem ettem semmi olyat :(

2016. júl. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!