Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajat növeszteni akarok, De...

Hajat növeszteni akarok, De addig is mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Már egy ideje növesztem most kb mell alá ér és kb derékig érőt szeretnék. Mivel nekem gyorsabban nő a hajam ezért még van egy év mire megnő derékig érőre. De addig hogy formázzam? Mert oldalfrufrum van amit most próbálok hozzánöveszteni a hajamhoz. Most az államig ér a frufrum ezért fel szoktam csatozni. De úgy semmi tartása a hajamnak! A válaszokat elöre köszönöm

2016. júl. 24. 16:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Most fogok ricinus olajat használni, garnier balzsamotés hajnövesztő tablettát a Dr. Herz - Haj multivitaminját
2016. júl. 24. 16:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy a derékig érőt fogod. Nincs olyan óriási különbség a két hossz között szerintem.
2016. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De most hogy csak hátracsatolom semmi tartása

Ha hosszánő a frufrum a hajamhoz ugy fogok hordani kiengedve a frufrumat csak addig kénytelen vagyok felcsatolni

2016. júl. 24. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha már most nincs tartása, nem lesz akkor sem, ha még hosszabbra nő.
2016. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a #4-essel. Amúgy youtubeon rengeteg frizuraötletes és hajápolási videó van.
2016. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Inkább vágass valami értelmes fazont, mert a derékig érő hajadnak ugyanúgy nem lesz tartása, csak lógni fog a világba, ami olyan semmilyen.
2016. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de az egyetértek az előttem levőkkel Ha így se áll jól akkor úgysem fog. Mert sajna nem mindenkinek áll jól a hosszú haj. Lehet pont olyan arcformád van, a milyen hét tiltott a hosszú egyenes haj, mert előnytelen. A legjobb amit tehetsz, az hogy elmész egy jó fodraszhoz és alaposan kikérdezed. Megmondod neki, hogy nem akarsz rövid hajat és akkor olyan frizurát vág ami hosszú , mégis előnyös :)(én sem szeretem röviden a hajam, ezért mos hosszú és frufrus. Aut hittem tök szar és vissza akartam növeszteni, de a barátaim és a családom nem hagyták, mert jól áll. Fogadd meg a fodrász és a körülötted lévők tanácsát)
2016. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 3. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne ilyezgessétek már szegényt.Akkor ennyi erővel nem lennének derékig érő haju lányok mert higy az sehogy n fog állni?? Hogyne lehetne formás a derékig érő hajad csak formára kell vágni lépcsősre. Nekem is derékig érő hajam van és olyan semmilyen volt nekem is aztán rámertem bizni a fodrászra ami amugy nem szokásom azért volt olyan semmilyen😅 és formára vágta és olyan jó lett nem bántam meg. Elmondod a fodrásznak mit szeretnél persze whez egy olyan fodrász kell aki a derékig érő hajadból nem csináll egy vállig érőt mert sajnos sok fodrásznak ez a mániája ha azt mondom 5 cm az legyen már 5 cm és nem 15 úgy hogy ezt jól válaszd meg. A fufrudat meg csatold el fond el annyi ilyen jó fonások vannak youtubon is ha ilyen gyorsan nő a hajad pikk pakk meg nő. Hajad meg nehogy levágasd csak mert irigyek azt elveszik a kedved
2016. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!