Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a savas hámlasztás...

Igaz, hogy a savas hámlasztás és mikrodermabráziós kezelések hatása csak 1-2 hónapig látszik?

Figyelt kérdés
Tehát megcsináltatom méregdrága pénzért azt a sok kezelést és pár hónap múlva ugyanolyan akne heges lesz a bőröm, mintha mi se történt volna? Mert ezt a kozmetikus nem mondta, és hülye is lett volna mondani, ha valóban így van. Sok helyen olvastam, hogy havonta kezelni kell, ha azt akarom, hogy eredményes maradjon. Igaz ez?

2016. júl. 24. 18:41
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
17%
Nyilván ha tovább kapirgálod a bőröd és tovább sebesedik a bőröd, akkor ugyanúgy behegesedik, mint előtte. Eredményes akkor lesz, ha nem sebesedik ki hámlasztás után az arcod, ha nem nyomkodod, nem kapirgálod. Ezért nem a kozmetikus meg nem a hámlasztás felelős, hanem az, hogy te hogy ápolod a bőröd, és kapirgálod-e. Ha nincs ami kisebesedjen, akkor nem fog hegesedni sem, nyilván.
2016. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,ha végig csinálod a hatás állandó marad,de nem szabad utána piszkálni a bőrt.
2016. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem kapartam el egy pattanásomat se mégis annyi heg van rajtam mint az állat.
2016. júl. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!