Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltávolítani a...

Hogyan tudnám eltávolítani a vörös hajfestéket?

Figyelt kérdés
Nyár elején befestettem a hajam vörösre, viszont már nagyon kívánom vissza az eredeti, barna hajamat. Fakulni fakult a szín, de egyszerűen nem jön ki belőle a szín. Nem szeretném mesterségesen, fodrászos úton megoldani e problémát, szóval ötletek? Az almaecettel még próbálkozok, de nincs valami más? Ha mégis fodrász kéne, akkor ott hogyan tudnák eltávolítani, mennyi lenne az ára, és mennyire károsítaná a hajamat? Válaszotokat előre is köszönöm. :)

2016. júl. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A vöröset a legnehezebb eltávolítani, szóval muszáj lesz fodrászhoz menni, vagy vehetsz hajradírt, pl Nirvel Color Out, vagy Colour b4.. ezek nem károsítják a hajat, csak a festéket szedik ki. 2-4ezer ft között szoktam látni ilyesmit.
2016. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fodrász,mert otthon csak rontasz a színen.Nem tudod eltávolítani.
2016. júl. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszáj leszivatni,másképp nem jön ki. Mindneképp káros,de nem vészes. Én szőkére festettem át,nem lett semmi baja,csak kicsit kiszáradt,de azt helyre lehet hozni hajápolókkal. Próbáld meg csak egyszer leszivatni blans porral,higítsd fel samponnal vagy balzsammal,úgy kevésbé káros. Valami csúnya sárga szine lesz,azt más újra tudod festeni barnára. Válassz valami hasonló színt mint a hajad volt. Nem lesz tökéletes,de pár festés után javul. Ami még segíthet a vörös ellen,ha hamvasítod.Ugyanúgy ahogy a szőkét szokták,hamvasító samponnal vagy lilás hajszinezővel előbb utóbb eltűnik a vörös :)
2016. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!