Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam helyesen az...

Hogyan használjam helyesen az epilátort. Lentről fe vagy fentről le? ÉS hogyan akadályozzam meg epiláslátor használata során a szőrbenövést?

Figyelt kérdés
Most vettem epilátort, még nem használtam, de hallottam, hogy nagyon sokaknak szőrbenövést, szőrtüszőgyulladást okoz. HAlottam a bőrradírról, de az sokaknak nem akadályozza meg.

2016. júl. 27. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lentrol felfele. Ha igy csinalod nem fog benoni. Ha helyesen tartod nem nohet be. Jol jarsz ha epilalas elott radirozol de nemhiszem hogy baj ha nem csinalod meg elotte. Ha van meg kerdesed irj nyugodtan akar privatba is:)
2016. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp radírozz előtte, fontos. Ahogy utána a fertőtlenítés. Meg persze a használati útmutató elolvasása minden előtt. Abban le van írva hogy kell használni, tartani az epilátorod.
2016. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!