Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkerülhető a leégés utáni...

Elkerülhető a leégés utáni hámlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Holnap indulunk nyaralni, persze nem akartam hófehèrkekènt menni.

A szoliba azt mondták 24 óra el kell teljen 2 bent töltött idő között, mivel gyorsan barna akartam lenni, elmentem valaki tanácsára, három napig, három alkalommal (ez bűn volt), mohó is voltam mert elsőnek 15, aztán 21 percre mentem be.

Szèp szìnem is lett.

De mivel bèrletet vettem maradt mèg 27 perc, gondoltam elhasználom, hát nem kellett volna.

Azèrt az már sok volt ès foltokba leègtem (hátam fenekem, nyakam).

Egyèbkènt a nyakamnál kissè viszket, de nem fáj sehol, most fürdèsnèl vettem èszre a hátamat is, hogy elèggè piros, de nem èrzem, nem fàj.

Most ideges vagyok amiért ilyen buta vagyok ès nem hogy nem leszek barna a bikinimben mèg foltos is leszek ha lehámlik.


2016. júl. 27. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivan??? Te 27 percre mentel be? Atyaisten , ezt nem hiszem el.
2016. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ebben a szoliban 15 perc meg se látszik az emberen. Ilyen 20 percekre szoktak bemenni. De a 27 kicsit tènyleg sok volt, bár egy csokicsoves szoliba még 10 is sok.
2016. júl. 27. 22:17
 3/6 A kérdező kommentje:
A 21 perc szolit èszre se vettèk rajtam. Enis csak minimális különbsèget figyeltem meg. Gondoltam akkor 27 se sok, hát de, azért az ìgy harmadjára sok volt.
2016. júl. 27. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha leégtél az le is fog hámlani,főleg,ha nagyfokú az égés,nem csak pici pirosság,de kend aloával jó vastagon.
2016. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hála istennek elmúlt, picit rózsaszín még, de alig látszik inkább barnás és nem viszket mióta bekentem testápolóval (aloe verás), szerintem alapból nagyon ki volt száradva a bőröm.
2016. júl. 29. 01:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. júl. 29. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!