Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsbarnítón voltam és totál...

Gyorsbarnítón voltam és totál leégtem, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Harmadik alkalom hogy szoliban voltam (azt tudni kell hogy a borom irtó feher), eddig simaban voltam de most mind foglalt volt kiveve egy gyorsbarnitos es mondtam miert ne. Hat percre mentem es most veszem csak eszre hogy elol hatul tiszta vörös vagyok a hasamon, a hatamon, a fenekemen es a combomon is kisse. Most mit kezdjek vele? Menjek el legkozelebb is szoliba ugyanugy vagy hagyjam a borom megnyugodni? Mit tegyek hogy nem kezdjen el hamlani?

2016. jún. 6. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoliba nem szabad leégett bőrrel menni, várni mindenképp kell hogy helyrejöjjön teljesen. Másképp még jobban leégnél csak plusz bőrrák könnyen kialakulhat. Használj égésre való kencéket és napon fényvédőt.
2016. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annak a szolisnak is gratulalok aki beengedett oda hat percre feher borrel.
2016. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!