Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet a baja a fejbőrőmnek?...

Mi lehet a baja a fejbőrőmnek? Gyorsan zsírosodik, korpásodik, nagyon fehér a fejbőrőm, vörös foltok vannak rajta, hullik, töredezik, vékonyak a hajszálaim, viszket, éget. Használtam kénes sampont és had & shoulders-t (bocsi ha rosszul írtam).

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 01:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyászhoz azért nem szeretnék elmenni mert "félek,, hogy csak drága kencéket ír fel amik semmit nem használnak.
2016. júl. 28. 01:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy, már bocs...


Elmész a bőrgyógyászhoz, felír neked olyan drága recepteket, amiket egy havi fizetésedből tudnál megvenni, és amikor kilépsz a bőrgyógyászatból, a recepteket kidobod az első kukába, azt' csá.


Ha gyógyszerekre nem is akarsz költeni, a bőrgyógyászok legalább megmondják, hogy mi bajod van... ne azért ne akarj menni, mert méregdrága gyógyszereket írnak fel majd (mert biztosíthatlak arról, ha kihull az összes hajad, egy paróka kb. annyiba fog kerülni, hogy azt most inkább le se írom ide...).


Azért akarj elmenni, hogy megtudd, mi baja van a fejbőrödnek...

2016. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a head &shoulders-től volt ilyen
2016. júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gomba, de menj bőrgyógyászhoz
2016. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Magától nem fog elmúlni, meg kiderülni sem hogy mi bajod, menj bőrgyógyászhoz. És ha drága cuccot írna fel akkor szólj, hogy erre nincs pénz, írjon valami olcsóbbat... mert szokott olyan is lenni.

És ne használj ilyen szemeteket mint a head&shoulders. Vegyél bio sampont.

2016. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!