Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitöl van az hogy egyre több...

Mitöl van az hogy egyre több anyajegyem keletkezik?

Figyelt kérdés
börgyogyászhoz járok félévente/de nem magán rendelésre,hanem sztkba/,aki mindig megnéz,de egyre több jön ki rajtam.A családbol nekem van a legtöbb,a tesoimnak sincs kevés de nekem rengeteg.szerintem egyszer annyi lesz hogy nem fog rajtam elférni,föleg a hátamon van és a felsö testemen.szerintem annyira égö,szerintetek nem???és semmit nemtudok tenni ellene....
2010. ápr. 17. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ehhez hozzá kell szoknod. Én is egyszer észrevettem, hogy: "mintha eddig nem ennyi anyajegyem lett volna":D

Anyukám mondta, hogy anyajegyek mindig jöhetnek elő.

A másik: miért lenne égő?

23/L

2010. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De figyi már...a bőrgyógyász erről nem mond semmit? Am ha egy anyajegyed elkezd nőni van burjánzani, tehát nagyobb lesz vagy egyre nagyobb területen terjed, az nem jót jelent. De akkor a bőrgyógyász biztos szólna.
2010. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miért mit jelnthet ha terjed???remélem nem rákot...hát igazábol megnézi az összes anyajegymet és ennyi...huuuuuuu most beparáztam az utso hozzászolo amit irt
2010. ápr. 17. 17:03
 4/14 A kérdező kommentje:
jah hát nem egy terjed hanem mindig jön elö,pl a hátamon,meg ahasamon aprok....nemtom szerintem égö pl a férjemnek van 3 de az is kicsi,nekem megvagy 143:(
2010. ápr. 17. 17:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szolizol? Nekem szerintem attól jön elő.
2010. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szolizok,söt nyáron csak 15ora után megyek ki általában,de ha estleg elötte ki kell mennem bekenem magam napvédövel...az orvos azt mondta genetika is lehet vagy hormon változás..szerintetek???
2010. ápr. 17. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ilyen alkat van, nincs ebben semmi szégyellni való , és ha már van férjed, tudhatod, hogy nem zavarja, járni kell rendszeresen szűrésre, és kész - nem változtat meg egy ember ha 10-20-30..al több anyajegye van! - azért merem ilyen határozottan állítani mert a párom is tele van anyajegyekkel - kisebbel-nagyobbal , de semmiféle rossz érzésem nincs emiatt.
2010. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem anyajegy,hanem szemölcs.Vírus okozza ami a szervezetedben van.Rajtam is rengeted van,ez ellen semmit nem lehet tenni.Esetleg leszedeted mellette új fog kijönni.Nem égő,ez van.
2010. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora butaságot, jesszus!!!! - előző hozzászólónak szól! hogy írhatsz ekkora butaságot?! Köze nincs egymáshoz az anyajegynek, és a szemölcsnek! Neked lehet vírusos szemölcseid vannak, de azt meg kezelni lehet és kell! Az anyajegy nem vírusos szemölcs, ha nem értesz hozzá ne írj ekkora marhaságokat!
2010. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tévedés,sokan keverik össze a kettőt!Az anyajegy a nevében is benne van születésed óta megvan!Ami előjön az életed során az a szemölcs!Több formája van.Ha nem tudod keress rá a neten!Bőranalitikus vagyok drága!Van a szemölcsöknek olyan fajtája ami hasolít rá,de az nem anyajegy!!!De felsorolhatom neked az összeset,majd kiválasztod:),és továbbképzésre nem nekem van szükségem.
2010. ápr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!