Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom rendesen...

Miért nem tudom rendesen leborotválni a hónaljamat? L

Figyelt kérdés
Tusfürdővel szoktam bekenni, de bárhogy próbálom borotválás után borostás marad egy picit és csúnya barna színű a bőr :/
2016. júl. 29. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is hasonló problémám volt, borostás ugyan nem maradt, de másnap reggelre az lett, így értelmetlen lett a borotválás. A barna szína zért van, mert a borotva csak a felszínen lévő szőrt távolítja el, így az alatta lévő szőr elszínezi a bőr. Nálam pl. a lábam is fekete "pöttyös" volt a leborotvált, bőr alatti szőrszálak miatt. Nálam a borotva nem vált be, epilátort használok. Szerintem a borotva csak azoknak jó, akiknek világos a szőrük.
2016. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A borotva minőségéhez is lehet köze. Próbáltad gyantázni? Piszkosul fáj először, nekem csak egyszer csinálták meg de utána sokkal könnyebben lehetett borotválni és alig volt barna. Tartott kb fél évig, ami szerintem elég jó arány. Nemrég pedig felfedeztem, hogy van pár dezodor ami pont erre a problémára van kifejlesztve. Szerintem egész jók, próbáld ki :)
2016. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!