Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 10 éves a fiam és szőrös az...

10 éves a fiam és szőrös az arca, borotva helyett jó rá a gyanta?

Figyelt kérdés
Örökletesen szőrös fiú, és márilyen fiatalon elkezdett szőrösödni, és az arcáról le szeretnénk szedni, jobb lenne ehhez vajon a gyanta mint a borotva.

2016. júl. 29. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Na ha már így akkor ez baromság mert még erősebb lesz. Akkor inkább az ipl vagy az alexandrit lézer, de nem kell aggódni ez sem végleges viszont évekig nem fog nőni.
2016. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megtanulhat már borotválkozni, ha örökletesen szőrösebb. Jó közös program az apjával (nálam sajnos kimaradt). Inkább, mint egy vagyont kiadni egy felesleges kozmetikai kezelésre.

Nem fog erősödni a szőrzet, csak elsőre úgy tűnik majd.

2016. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Én mondjuk kivizsgáltatnám...hormonprobléma is lehet.
2016. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó! Elég kis esélyt látok hormonproblémára, a volt páromnak a húga és az anyukája is 9 évesen menstruáltak, fel sem merült bennük a hormonprobléma. Van aki hamarabb érik, ennyi az egész.


Hogy a kérdésre válaszoljak: Szerintem a gyantát felejtsétek el. A húgomnak hormonproblémája van, ezért oldalt a pajesza tovább nőtt és pelyhes szakálljellegű jelent meg. Évek óta gyantázza, de csupa pattanás tőle a bőre. Nyugodtan elkezdhet borotválkozni, annak idején nekem is volt olyan osztálytársam, aki 10 évesen szőrösödött (nem borotválkozott így feltűnő volt). Esetleg kipróbálhatjátok a szőrtelenítő krémet is, de az nem hiszem, hogy jót tenne, irritálhatja a szaga az orrot. Amíg kevés a szőrzet, esetleg kipróbálhatja a bellabe nevű szőreltávolítót.

2016. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!