Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekem nagyon érzékeny,...

A fenekem nagyon érzékeny, piros fájó patik vannak rajta, sajnos szőrősödik is mit tehetnék? A kozmetikus vállalja azt is legyantáztatni?

Figyelt kérdés

18/L

Borotválom, sajnos egyből visszanő, fáj, patis, èrzèkeny. Fèlek, hogy meg fog erősödni a borotvátol.

A fenekem alja olyan kb. a feleig onnantól sima( amilyennek lennie kellene) :(

Emiatt nem is szeretek strandon mutatkozni, csak torolkozot magamra tekerve.



2016. júl. 25. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem minden kozmetikus vállal alapból intim gyantát se. Meg kell találni az a kozmetikust, aki vállalja ezt és jól is dolgozik
2016. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vidèki vagyok, van itt vagy 5 kozmetikus. Èletembe nem voltam mèg kozmetikusnál, szègyenlem ès fèlek elmenni. Bár neki ez a munkája..

De akkor is fèlek elmenni.

2016. júl. 25. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos mindegyiküket megkeresték már intimgyantás kéréssel (amibe beletartozik a fenék gyantázása is, ha a vendég kéri). De, ha félsz a közelben az ismerősség miatt, akkor keress messzebb kozmetikust, akihez havonta/kéthavonta elugrasz gyantázásra. Ott a diszkréció is tuti, de amúgy általában minden szakember diszkrét
2016. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ne szégyelld. Amelyik kozmetikus régebb óta "praktizál" és vállal intimgyantát is, az valószínűleg több száz női (sőt, ha vállal - férfi) alfelen van túl, mint egy nőgyógyász/urulógus. Te csak egy vagy a sok közül
2016. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnèm, hogy a popsim között is legyantázza, bőven elèg ott a popsim alján.. Ès akkor a bugyim is rajtam marad. Gondolkozom azon, hogy inkább elmegyek a városba ami itt van tőlünk 25km-re, viszont ott már tènyleg fogalmamsincs kik ès hol vannak, de majd annak utána nèzek. Köszönöm a válaszokat. :)

Ja ès szerintetek mennyièrt csinálják?

2016. júl. 26. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbak olyan 1500 körül vannak azthiszem. Aztán ez aszerint is változik, hogy mennyi munka van vele stb. Meg minden kozmetikusnak mások az árai, ugye ez nem egységes, mivel magáncégek. Szekintem kb 1000-től legalább 5-6ezerig terjednek az árak, lehet több is
2016. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!