Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajammal, ti...

Queen_hungary01 kérdése:

Mit tehetnék a hajammal, ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen sampont vagy balzsamot vagy bármit használhatnék a hajamra, ami nagyon beválik?! Tudtok mondani valamit ami segíthet? Ugyanis a hajammal az a probléma, hogy sokszor hiába fésülöm ki, folyton kiállnak ilyen kis szálak és olyan mintha nem fésülködtem volna vagy ilyesmi.. Gondoltam arra, hogy ha vasalnám hajvasalóval szebb lenne! De ti mit ajánalnátok mit csináljak vele?!

Ilyen hajat szeretnék, hogy hasonlóan nézzen ki:

[link]

Ezen a fotón nem áll gy össze vissza a csaj haja, hanem nagyon szép! Vagy pl ezen a képen is gyönyörű:

[link]

Meg ezen is:

[link]

Kérlek segítsetek!!! Előre is köszi!!!!


2016. aug. 1. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajmosás után szárítsd be egyenesre. Persze nem árt ha ápoló balzsamot használsz ;)
2016. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a hajvasalót nem ajánlanám. Lehet, hogy ideiglenesen megoldja a helyzetet, de hosszútávon nem jó a hajnak. Ami nekem nagyon bevált, az a Tulasi termékcsalád. Bio gyógynövényes samponokat gyártanak, egyszerűen imádom! Balzsamit nem is nagyon használok mellé, főleg az agyonreklámozotr, mindenféle csillogós cuccal teletömött sprayket igyekszem elkerülni. Mosd meg néha kamillateával, esetleg kipróbálhatsz különböző pakolásokat is. De a kiálló szálak nálam pl sokszor babahajak, kidörzsölődött hajszálak, amiket csak úgy tudok megnöveszteni, ha pár hónapig csattal eltűzöm.

Remélem segíthettem :)

2016. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösziii aranyosak vagytok:)
2016. aug. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!