Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezőről kérdéseim?

Hajszínezőről kérdéseim?

Figyelt kérdés
Gesztenye barna hajam van és igazából befesteni akartam. De mégis csak a színező mellett döntöttem mert az állítólag 2-3 hónap után teljesen kikopik a hajból. Ez igaz? Arra lennék még kíváncsi hogy nekem a vörös mennyire fogná be a hajam. És hogy hogyan lehetne megcsinálni úgy hogy ne az egész hajam csak a hajam vége kb. 20 cm legyen vörös. Olyan átmenetesbe.+ hol lehet ilyet kapni? Előre is köszönöm a válaszokat. Fontos lenne a segítség.

2016. aug. 1. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ombrét akarsz ahhoz mesterfodrászhoz kell menned.

A vörös nem fog kikopni, csak ha tasakos színező, de az meg sem látszana a barna hajon szőkítés nélkül.

2016. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesnél érdemes érdeklődni a színezőről esetleg olvass utána a neten! Drogériást semmiképp se javaslok, én pár hónapja feketére "színeztem" a hajam, de meguntam és azóta is kínlódok a szőkítéssel.. Teljesen olyanok a tulajdonságai mint a tartó hajfestékeknek.
2016. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Izé... Nekem is barna a hajam kékes-fekete hajzínező 24 hajmosásig. Eltűnt a kékes fény, végül néhol barna lett a hajam néhol ,meg soha nem jött ki a fekete amíg le nem vágattam az egészet.
2016. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!