Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első intim gyanta? Kérdéseim...

Első intim gyanta? Kérdéseim lent!

Figyelt kérdés

Legelőször mennyire fájt nektek?

Végig bugyi nélkül voltatok? Nem volt kellemetlen? Fiatal vagy idősebb kozmetikushoz érdemes menni?

Nektek mennyiért csinálta?

Utána meddig érzékeny és mikor kezd újra nőni?

Előre is köszi!


2015. dec. 14. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nagyon fájt de csak a másodperc töredékéig. Bugyi nélkül tudja csak leszedni értelemszerűen... Persze elsőre kellemetlen de végülis nekem újdonság a szitu és nem neki ;)

Én fiatalhoz járok, 6K az ára. Nem volt érzékeny utána. Mire felvettem a bugyit már nem is volt érzékeny, kb 4 hetente kell járnom. A következő alkalom már nem fájt.

2015. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

először nekem nagyon fájt, de ilyen pici ideig

én végig bugyi nélkül voltam, mert a szeméremajkakról és a popsilyukam körül is gyantázott

én egy fiatal lányhoz járok és 4 ezerbe kerül

5 hetente járok vissza, addigra lesz olyan hosszú h érdemes legyen a gyanta

2015. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Möszi24 válasza:

én most találtam egy szalont, ahol van kb. 15féle gyanta amiből lehet választani. az intim gyanta cukkorból szinte olyan volt, hogy alig éreztem. én tuti ezt fogom a jövőben kérni. ebben a szalonban még ami jó, hogy nem kell bejelentkezni, így bármikor ahogy időd engedi, oda mész, és leszedik. tökre segítőkészek voltak.

Skintim a szalon neve, a Mammutnál a Hattyúházban van.

és ami fontos, hogy jó áron van 3500-4500 ft között.

jah, és nem kell bejelentkezni!!

2016. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!