Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves fiu vagyok. A hajam...

16 éves fiu vagyok. A hajam oldalt fel van gépelve és a tetejét kékre akarom be festeni. Oldalt jelenleg kb 1 cm felul 10. Ha barna a hajam de felul kek lesz akk mit tegyek a barna reszevel?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 16:42
 1/6 anonim válasza:
Küldessz képet a fejedről? Úgy jobban el tudom dönteni mi áll jól.
2016. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Fujfujfuj!!! Semmiképp ne csináld.Ha a lányok figyelmét akarod felkelteni, akkor az csak rossz értelemben sikerülhet ezzel a módszerrel, hacsak nem a punk lányokra buksz. Ráadásul a suliban is cikizni fognak. Volt egy haverom, aki ugyan ezt csinálta pirossal, és rajta maradt éretségiig a "ratyi" és a "piroska" szó. Ne csináld!
2016. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
NE!!!!!
2016. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat mar annyira el vok szanva h a festek is meg van szal... de oldalt ra fessem vagy ne?
2016. aug. 1. 19:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Ill ilyen 20 mosas es ki jon
2016. aug. 1. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Barna hajat először szőkíteni is kell (fehérig) ahhoz hogy kék legyen. És szerintem is rémesen fogsz kinézni mert nem fog illeni ehhez a tucatfrizurához ez a szín. Ha extrém akarsz lenni akkor legyen a frizurád is olyan, ne a legújabb divat szerinti béna felnyírt...
2016. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!