Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, a tele van az...

Mit csináljak, a tele van az arcom piros begyulladt pattanásokkal, amik fájnak?

Figyelt kérdés
Az arcom tele van gyulladt pattanásokkal, és eddig elkövettem mindent, receptre kapható krémmel kentem, fekete szappant próbáltam, bőrradír, pakolás, nagykezelés is csak pár napig tartott. Mit lehetne tenni?
2016. aug. 1. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy szó: kozmetikus. De vigyázz, ne minden DIY dolgot kenj az arcodra, mert nem biztos, hogy jót tesz.
2016. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent próbáltam már, de eddig a legjobban a Lush Mask of magnaminty nevű arc- és hátpakolása vált be a legjobban. Ha teheted próbáld ki. Itt írok róla bővebben: [link] (Én vagyok Prenadte:D És augusztus 11-én írtam:D)
2016. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint Prenadte vagyok:D Azt elfelejtettem írni, hogy nekem elég rossz tapasztalatom van a kozmetikussal. Nekem elég sok heg maradt a kozmetikusom által, szóval én azt nem ajánlom, de persze lehet, hogy neked az válik be. ;)
2016. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-esnek köszönöm, ezt majd megpróbálom :)
2016. aug. 1. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! ^^ Örülnék neki, ha majd írnál a fejleményekről. ^^ (és most látom, hogy augusztus 11-et írtam. -.-" 1. 1re gondoltam. :DD)
2016. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha fájó gyulladt pattanásaid vannak akkor kencékkel semmire nem mész, menj bőrgyógyászhoz aki kivizsgál, elküld endokrinológushoz meg minden és kiderül majd mi okozza... hormongond, gyulladás, rossz fog, akármi... helytelen étkezés is lehet, ételallergia. Amíg a gond nem oldódik meg addig nem fog változni a helyzet. Kozmetikust én senkinek nem ajánlok ilyen helyzetben, mert attól még jobban begyulladna az egész arc.
2016. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak azért ajánlottam, mert nekem bevállt a kozmetikus :) bár az is igaz, hogy nem minden ember egyforma
2016. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárakban lehet venni Zineryt-et

Én azt használtam nekem bevált. A piros patanásaimat 4 nap alatt eltüntete

2016. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6. vàlaszolóval egyetértek ne kenj magadra mindenfélét mert nagy a valószínűsége hogy valamilyen belso probléma okozza amelyekre ezek nem fognak használni pl hormonok stb amit a 6.is irt. Menj börgyogyaszhoz szerintem.
2016. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem a Dm-ben kapható VerMix nevü lemosó sokat segitett! 1000-1500ft körül van az ára. Emellett nagyon fontos hogy hidratálj legalább heti 2x
2016. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!