Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy nelátszódjon...

Mit tegyek hogy nelátszódjon hogy kopaszodom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

26 èves vagyok.

Sajnos hormonàlis prolèma miatt elöl iszonyatosan ritka lett a hajam,lassan màr eltakarni sem tudom.

Most próbàljàk kezelni,kaptam szteroidos cseppeket,sampont...

Nemtudom mennyi sikere lesz,de attól fèlek hogy nemfog visszanőni.

Sajnos màr jàrtam így pàr ève ès nem nőtt vissza,csak annak köszönhetem hogy nemlettem kopasz hogy terhes lettem ès megàllt a hajhullàs.

Most újra ez a baj :-(

(Nem leszek most terhes)

Fèlek milesz ha kopasz leszek ,vagy kopasz foltjaim lesznek mert nagyon nagyon közel àllok hozzà :-(

Hajbeültetèsre nincs 500-800 ezer ft-om :-(



2016. aug. 3. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt hasonlo problemam, pont ugy volt mint nalad, a terhesseg megallitotta aztan ujra kezdodott.

Sokat kutakodtam a neten, es ratalaltam a Revita samponra! Persze nem olcso, de megeri, mert tenyleg hat. Keress ra, olvass utana! Mar kb 1 honap utan van eredmenye, legalabbis nalam volt.

Sok sikert!

2016. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!