Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most vagatom le a fenekemig...

Most vagatom le a fenekemig ero hajamat! Szerintetek, milyenre vagassam? Tudnatok kepet csatolni? Kb vall ala par cm-vel szeretnem. Ilyen hosszusagu hajakrol szeretnek kepeket

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
En nem tom milyen legyen de a hajat probald meg eladni
2016. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hasonló fej formát i a tied azért jó lenne ha linkelnel :)
2016. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ovalis alaku a fejem
2016. aug. 3. 17:19
 4/10 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok..ha lehet ma divatos fdizkokat linkeljetek
2016. aug. 3. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Én nem vágatnám:)


Hogy miért? Kb 50-60 centit akarsz most vágatni... Na és ha ez nem tetszik akkor mire megnő ugyan így 3-4 év el fog telni.

5 Centinként vágasd és ha nem tetszik akkor nem vágatsz és pár hónap/1év után ismét olyan ahogy tetszik.

Nézd meg hányan bánták meg hogy a hátközépig érő hajukat levágatták állig érőre...

2016. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
A barátnőmnek iszonyat hosszú haja volt csak fél évente vágatott belőle pár centit a barátnőmnek szinte térdig érő haja volt. Tovább is nőhetett volna neki de így is már kényelmetlen volt. Februárba levágatta addig hogy max a derekáig érjen de iszonyúan nőtt és 2 hete már a fenekéig ért kb. Akkor döntötte el hogy teljesen levágatja mert már fésülni is nehéz volt neki, meg elkezdett dolgozni és ott is ugye megvolt neki adva hogy kontyolja fel addig hogy max a háta közepéig érjen biztonsági okokból szigorúan. Akkor elege lett ebből és levágatta teljesen a haját szinte nyakig érő hosszőságra. Ő nem akart különösebben divatos fazont de a fodrásza annyira elszúrta hogy még copfba is nagyon nehezen tudta tenni, akkor a barátnőm elment másik fodrászhoz hogy akkor megszabaduljon attól hogy a szemébe lógjon így rövidre vágatta olyan tüsi jellegűre akarta és befestette feketére, ami neki hát nem áll valami jól, de neki se tetszik ez a stílus. A levágatott hosszú haját ingyen oda adományozta egy rákos lánynak aki 16 éves hogy legyen neki parókája. Akkor a barátnőm hát sokat sírt a haja miatt hogy ennyire rossz döntést hozott de mondta hogy megnöveszti max addig hogy összetudja fogni copfba és ennyi, tovább nem fogja hagyni hogy lenőjön.
2016. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Onmagaban a hosszu haj valoban gyonyoru,de rengeteg olyan peldat ismerek akiknek szazszor jobban all a kicsit rovidebb kozepesen hosszu haj,mint az a nagyon hosszu...mert van akinek nagyon lehuzza a fejet,es elonytelenul all. szerintem sokat tud dobni egy jo frizura.


mostanaban amugy ezek a termszetes,laza hullamos hajak nagyon trendik(ahogy te fogalmaznal :D) :


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem pl nem all jol a tul hosszu haj..es amugy is egy eve volt levagva mell ala(es sokkal jobban allt, mint a hosszu), es ennyire megnott..elszeretnem adni termeszetesen, csak meg nem tudom milyenre vagjam :/
2016. aug. 3. 20:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Vall ala ero bob frizurak tetszenek a legjobban!! Csak meg nem tudom pontosan melyik fajta legyen
2016. aug. 3. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld ki a long bob stílust. :))
2016. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!