Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet gyantát venni és...

Hol lehet gyantát venni és mennyibe kerül és hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok

Jöhetnek a negatív valaszok stb :)


Annó páréve elkövettem azt a hibát, h leborotváltam a lábam ne kérdezzétek miért én se tudom már

Azóta könnyen leizzadok lábnál

Gondoltam legyantázom mert akk nem az a vastag szörzet lesz ugye , ez mûködhet ?



2016. aug. 4. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
36%

Legyantázod, 4-5 nap múlva kezd visszanőni, borostás lesz, aztán újra ugyanolyan lesz mint volt. Persze lehet gyantázni kb 2 hetente rendszeresen, de szerintem marhára nem éri meg és sok vele a macera.

Na de persze a te döntésed, gyantát drogériákban, fodrászkellékesben, illatszeresekben találsz. Sokféle van... tégelyes, patronos, gyöngy, konzerv, stb... mondjuk ha életedben nem láttál gyantát sem akkor nem tudom hogy fogsz egyáltalán gyantázni... talán jobb lenne kozmetikusra bízni, mielőtt még maradandó égési sérüléseket szenvednél otthon... D:

2016. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!