Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál szeretnék intim...

Kozmetikusnál szeretnék intim gyantát, de az egészet, megcsinálják vajon és mennyibe kerül, meg egyátalán, hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
(a szomszéd is kozmetikus,de csak köszönni szoktunk egymásnak)
2008. júl. 29. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Húú pedig sztem használd ki h a szomszédod kozmetikus!!:) De ha bemész egy kozmetikába, vagy akár telefonon is nyugodtan megkérdezheted így konkrétan, h intimgyantát vállalnak? Mai világban ez egyáltalán nem gáz szerintem, nameg nekik ez a munkájuk.Az árakat nem lehet konkrétan megmondani de 1500ft körül lehet.
2008. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor kifogom használni :)
2008. júl. 29. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Manapság ezzel olyat kérdezel, hogy bajuszgyanta van-e?! Olyan hétköznapi kérdés, ne légy szégyenlős!

Én is csinálok, nálam bugyiban megy, v. sajátban, v. eldobhatós papírban, és részemről a szőrszálat figyelem, nem azt, h milyen az "alja" a vendégnek, de még csak ki sem villan... Különben pedig csak a nagyajakon van szőr, beljebb nincs, minek is kéne levenni ehez a bugyit!? Kicsit beljebb kell csak húzni és ennyi! Így se neki, se nekem nem kellemetlen egyáltalán a művelet. Nálam szeretik!!! Ja, és 1000.-Ft!

Egy kozmetikus

2008. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezzel megnyugodtam,köszönöm,bátor leszek :)
2008. júl. 29. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
második válaszoló,hol laksz???
2008. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk megcsinálják 1000-1500 forintért akár az egészet is. Bugyi nélkül könnyebb, de rajtad is maradhat.
2008. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!