Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tud olyan hajvégápolót...

Sugárka1992 kérdése:

Ki tud olyan hajvégápolót tanácsolni amitől nem áll össze a hajam vége és még használ is?

Figyelt kérdés
Jelenleg az Avon egyik hajvégápoló szérumát használom.Nagyon kellemes az illata,viszont nem veszem észre , hogy használna...2 naponta alkalmazom a hajvégeimen,hiába rakok keveset a hajamra olyan szinten ragacsos lesz a vége /összeáll , hogy alig tudom kifésülni. Azért használom ilyen gyakran, mert a hajamat festem és mivel elég hosszú már félek , hogy nehogy eltörjön a vége. 2 havonta szoktam vágatni belőle.A Revalid kapszulától híztam,tartok ebből kifolyólag az ilyen hajkapszuláktól.Bármilyen tanácsot, vagy új termékkel lévő tapasztalatot szívesen fogadok :)

2016. aug. 5. 04:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Avon szérum = tömény szilikon... nyilván ettől jobb nem lesz a hajad, mert ez nem hajápoló szer. Hajvégápolónak tiszta argán olajat használj.

Kapszulák csak multivitaminok, inkább étkezz egészségesen, akkor ilyesmikre nincs szükség.

2016. aug. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is festem a hajamat, szőkítve is van, ezért sajnos eléggé megviselt szegénykém.

Én Balea hajmaszkot használok, ami vanília kivonatot és mandulaolajat tartalmaz, szilikont viszont nem.

[link]

Emellett Gliss Kur Ultimate Oil Elixir hajspayt szoktam még a hajamra tenni.

[link]

2016. aug. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Én ezt használom száraz hajon. Isteni illata van,könnyen beszívódik, fényes és selymes tőle a hajam.

Hajmosás előtt kókuszolajos-mézes-tojássárgájás keveréket teszek a hajamra, 1-2 órát rajta hagyom, majd rendesen megmosom a hajam, nagyon jó.

2016. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy nem használ....ahogy előttem is írták, tömény szilikon, semmi tápláló nincs benne, csak bevonja a hajad műanyaggal.


Ha tényleg ápolni szeretnéd a hajad, hagyd ezeket a bolti mű szarokat. Ricinusolaj, argánolaj, kókuszolaj, ezeket használd inkább. Természetes növényi olajok, amik valóban használnak.


Ha pedig mindenképpen ragaszkosz valami boltihoz, akkor ezt ajánlom: [link]

Én is ezt a hajolajat használom, nagyon jó, nincs telerakva mindenféle mű vacakkal.

2016. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Avont tényleg felejtsd el, viszont a drogériás hajápolók közül tiszta szívvel ajánlom a Loreal Selymesolaját. Több virág olajának kivonatát tartalmazza. Nekem hosszú hajam van, úgy a felére teszem, mert vékonyszálú és törik, eloszlatom, kifésülöm és megszárítom. Annyira puha, fényes és lágy lesz tőle a hajam! Gondolom, ezért selymesolaj a neve :D

És nem lesz tőle zsírosabb a hajad, mint szokott, ettől nem kell tartani.

Egy flakon pedig hosszú hónapokig elég, ha rövid a hajad, akkor szerintem több mint egy évig is. :)

2016. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!