Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 9 éves fiúnak lehet borotválni...

9 éves fiúnak lehet borotválni a hónalját?

Figyelt kérdés
A fiamnak van egy nagy csomó fekete szőr a hónapjában, le akarom neki szedni mert nem tartom higiénikusnak. Borotvával gondoltam de nem tesz benne kárt. Vagy mivel csináljuk.

2016. aug. 5. 07:59
 1/4 anonim válasza:
87%

"Mert nem tartom higiénikusnak"


Mert idióta vagy, azért. Nézd el nekem, de ha senki nem közli veled, soha nem tudod meg.

2016. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Már ne haragudj de nem attól higiénikus valaki hogy szőrős vagy sem a hónalja. HA rendesen tisztálkodik akkor lehet hónaljkutyája akkor is higiénikus marad. Ha nem tisztálkodik rendesen akkor hiába szedi le akkor is büdös marad.

9 éves gyereknek nem vágnám le, még nagyon gyerek!

2016. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
nehezen tudom elképzelni, hogy egy 9 éves kisfiúnak olyan durván szőrös legyen a hónalja, hogy le kelljen borotválni..
2016. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak egy kérdésem lenne! Ő mit akar?
2016. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!