Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenhol szőrös vagyok, a...

Mindenhol szőrös vagyok, a fenekemen, a hasamon, mindenhol! Gyorsabb megoldás hogy megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés
Nem fekete a szőr, világos de hosszú és zavar, mindig epilálom de nem győzőm szőrteleníteni, órákig tart. Mit tegyek? Gyantacsík? Gyorsabb megoldás hogy megszabaduljak tőle? Lány vagyok.
2016. aug. 5. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Látszik, mert világosbarna.
2016. aug. 5. 22:39
 2/5 A kérdező kommentje:
*Győzöm
2016. aug. 5. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy gyorsabb epilátort, vagy borotválj.

Gyanta nem a legjobb, mert ahhoz szőrt kell növeszteni, és nyilván nem az a célod hogy 5 nap szőrtelenség után 2 hétig szőrösen járj.

2016. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Új az epilátorom, nagyon gyors, imádom.
2016. aug. 5. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy hormonokkal van bajod?Nekem is ilyen volt csak azért kérdem.Én is epiláltam még a combomon is meg a hasamon,de nagyon fájt meg a lábaimat kb 1 óráig tartott...szóval átérzem.Én amúgy a gyantát ajánlom,az epilátor max 1 hét volt nekem.A gyanta viszont 2 hétig jó,aztán meg kibírok pár napot míg megnő.
2016. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!