Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti táskák ellen...

Szem alatti táskák ellen valami megoldás?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de szerintem 25-öt is mondhatnék olyan karikás a szemem. Volt már többször is hogy megkérdezték fáradt vagyok e, mert úgy nézek ki. Mindennel próbálkozok, az eddigiek: arckrémekből nivea éjszakai és garnier nappali (nyilván alap, de nem mindig kenegethetem mert zsíros lesz az arcbőröm), ránctalanító (ezt nagyon ritkán ha már vészes a helyzet), uvorkapakolás, tojásos-mézes házikrém, aloe vera...sokat olvastam utána ilyen házi megoldásoknak is szóval szinte mindent és már nem tudom mit lehet csinálni.


Van valakinek még ilyen gondja? Bevált módszerek?



2016. júl. 13. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a táska és a karika nem ugyanaz, a táskára szoktak petrezselymes pakolást ajánlani, de a tiéd karikás. Az enyém is nagyon sokat volt olyan, általában azért, mert vérszegény voltam, túl kimerült, és nem tudtam eleget jó levegőn, napfényben lenni(nem napozás). Szerintem a fent felsoroltakon kívül ez egyéni adottság is lehet, én csak eltüntettem karikás szemre való korrektorral.
2016. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 igen, sajnos nem nagyon tudom megkülönböztetni


köszi a tippet, a petrezselymeset akkor kipróbálom :)


a sminkelésnél is próbálkozom minnél jobban eltüntetni, csak "lefelé irányuló" arcvonásaim vannak, így van egy ilyen alap fáradt/sírós tekintetem

2016. júl. 13. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is hasonló arcberendezéssel rendelkezem :)

Ha mosolyogsz, és sokat vagy jókedvű az ellensúlyozza azt is valamelyest. Most hogy többet tudok aludni (az alvás az egyik legfontosabb, ami nekem segített ebben), és igyekszem a szabadban lenni többet,sok friss gyümölcsöt, zöldséget enni, sokat javult a dolog. És még egy dolog jutott eszembe: ha kicsit barnább az arcod kevésbé látszik, de ne napozd széjjel az arcbőrödet, mert akkor hamar ráncos lesz. Legjobb direktbe nem is napozni, csak a szabadban csinálni valamit,és amit aközben barnulsz az elég.

2016. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Masszírozni kell körkörösen.Felpezsdíti a vérkeringést.
2016. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
A hűtőből reggel vegyél ki 2 tojást,mosd meg és ahogy van tedd rá a szemedre.Ahideg kell rá.azér a tojás mert mindenkinek van otthon és pont a "szemgödörhöz" tehetető 3-4 percig.
2016. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tojással vigyáznék... pikk-pakk megreped, eltörik, akkor már inkább a hideg kanál :-)
2021. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!