Gyorsan hosszú haj?

Figyelt kérdés

szeretném megnöveszteni a hajamat (lehetőleg nem mű hajjal) azaz hogy gyorsan aszt úgy értem hogy kb 5-6 hónap

valamilyen vitamn vagy esetleg sampon, ILLETVE otthon pakolás készítés stb....

minden segítséget elfogadok



2016. aug. 6. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hónap alatt kb 5-10 centit tud nőni a hajad... ha egészséges és nem károsítod semmivel. Használj biosampont és élj egészségesen.
2016. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
48%
Szia! Kertészetbe könnyen talalálsz Aole verát. Dörzsölöd be vele a fejbőröd és az egész hajad, várj vele 10 percet majd mosd le. Ezt heti 2x megcsinálod, már látható lesz az eredmény egy kis idő után. Nekem bevált.
2016. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"aszt"

:-)

2016. aug. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2016. aug. 6. 01:52
 5/8 anonim válasza:
64%
Ricinus olaj! :)
2016. aug. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

-Kókuszolajos pakolás

-csalántea

A csalánt bárhol beszerzed frissen, és leforrázod. Kihűl és leszűröd. Utána hajmosás után azzal öblíted le (de nem a sampont) mindig önts rá egy kicsit aztán masszírozd bele, míg el nem fogy.

A kókuszolajat kb. 1000 Ft-ért veszed (legalábbis mi annyiért vettük) felrakod a hajadra zacsit v zuhanysapit rá, betekered törölközővel és vársz fél-egy órát. Vagy ha van időd többet, de nagyon sokáig sem érdemes mert nem kap levegőt a haj.

én is ezt csinálom +még almaecetes vizet öntök rá (nagyon pici kb. egy kupak almaecet kell bele) de az inkább azért van hogy fényes legyen.

Nekem nagyon tetszik a hajam mióta ezt csinálom és gyorsabban nő gondolom azért mert nem károsodik. Ja éés méég cinket is szedek :D semmi márkás sima cink tabletta. :DD

Sok sikert hozzá remélem segítettem :D

2016. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis nem a haj nem kap levegőt hanem a fejbőröd. Na xD ottvanaz :D
2016. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ricinus olaj nekem csodát tett!!! Dupla olyan gyorsan nőtt a hajam.. A hitetleneknek meg azt üzenem h próbálják ki ha nem hiszik nem véletlenül olyan "híres" cicaim.. :P úgy 2evk. Ricinus és ugyan ennyi oliva olajat melegitek fel mikroban fejborbe maszirozom zacsi rá egy 3-4 orarat(én estére hagyom fent) és ki mosod ezt heti 1X legalább ^^ Plusz a samponomba 1-2 csepp argan olajat teszek és néha a pakolashoz még egy tojást de van hogy simán a tojásos pakolassal használom felváltva :) (ui. Sajnálom telefonról írok) 18L
2016. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!