Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testszőrzet szőkítésére hány...

Testszőrzet szőkítésére hány százalékos (vol-os) hidrogén-peroxidot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Viszonylag napbarnított bőröm van (tehát nem vagyok hófehér.. :D ) és nem szeretném, ha a sötét szőr helyett a nagyon erős szőke látszódna a lábamon és a karomon. Nektek hány vol-ossal sikerült elérni a kívánt eredményt?

2016. aug. 7. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább maradj a gyantánál, nem hiszem, hogy sikerül eltalálni az árnyalatot és a fehér vagy sárga szőr legalább olyan hülyén néz ki, mint a fekete.
2016. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom fiú vagy,mert másképp nem lenne rajtad szőr. Én 12 százalékossal csináltam ugyanezt.
2016. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak elég erős szőrzetem van sajnos és még gyantázás után is nagyon erősen nőnek vissza a szálak. Egyébként a 12%-os átlátszó vagy inkább fehéres? Olyanra lenne szükségem, ami inkább átlátszó-szerű és alig látható, mint fehér.
2016. aug. 7. 13:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit én vettem az olyan fehéres volt,de a hatása nagyon jó lett.
2016. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6
2016. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6nál nem kell durvább. 12? jézus! fodrász nem keni azt hajtőre, mert bőrrel érintkezve mar!
2016. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%-nál erősebbet nem szabad bőrre sem kenni, szóval 6% az ami neked kell. Azt használják szőr szőkítéshez.
2016. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nem szokott lenni a 12%-al. Nem mar,persze biztosan van akinek érzékenyebb a bőre.
2016. aug. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a test melege a 12%-os oxi hatását alapból felviszi 15% körülire. kenjed magadra azt, de másnak ne írj hülyeséget, kérlek.
2016. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egyébként a szőke szőr ugyanúgy látszik. főleg ha barna a bőröd... érdemesebb szerintem legyantázni. ezért nem értem azt se, amikor bajuszt szőkítenek, és szőke bajszuk lesz... drogériában már lehet kapni arcra való gyantacsíkot, amivel teljesen jól le lehet szedni.

lábra és karra pedig szerintem hülyeség szőkítőzni. de ez csak az én véleményem.

2016. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!