Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testszőrzet szőkítésére hány...

Testszőrzet szőkítésére hány százalékos (vol-os) hidrogén-peroxidot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Viszonylag napbarnított bőröm van (tehát nem vagyok hófehér.. :D ) és nem szeretném, ha a sötét szőr helyett a nagyon erős szőke látszódna a lábamon és a karomon. Nektek hány vol-ossal sikerült elérni a kívánt eredményt?

2016. aug. 7. 13:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tizedik: tudom, és nagyon gondolkodom a további gyantázáson, de unom hogy minden második héten mennem kell, és sok pénzt kell rááldoznom. Lézeres szőrtelenítés is egy opció, de eldöntöttem, hogy azt nem csinálom!! Télem nem baj, ha nem foglalkozom annyira pl a lábszőrömmel de akkor legalább legyen szőke vagy világosabb, hogy messziről ne látszódjanak a sötétbarna szálak.

Ja, és köszönöm szépen a válaszokat! :) Ha nem lesz jobb ötletem, kipróbálom egy kis felületen a 6%-os oxit, ha nem jön be, maradok a gyantánál :)

2016. aug. 10. 14:17
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogyan használjátok a hidrogén-peroxidot? Csak rákenitek a bőrre vagy szőrre és otthagyjátok?

Vagy össze kell keverni valamivel?

2020. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!