Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik nektek az ilyen vörös...

Tetszik nektek az ilyen vörös hajszín?

Figyelt kérdés

[link]


Kinek áll jól ez az árnyalat?


2016. aug. 7. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép szín
2016. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem és szép szín, mondjuk inkább lila, nem vörös.

Általában olyan lányoknál látom ezt a színt, aki mindig fekete ruhákat hord, piercing, tetkó.

2016. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos lány vagyok, általában világos, pasztell színeket hordok, szóval nagyon nem vagyok az a rocker típus, de gondolkozom rajta, hogy kipróbálom, csak nem tudom jól állna-e. Egyébként világos, de nem hófehér bőröm van, és zöldeskék szemem. Szerintetek jól állna?
2016. aug. 7. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, bár nem az én stílusom, nekem jobban tetszik a "természetes vörös".
2016. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, bár szerintem az ilyen vörösesebb, meg sötétebb árnyalatok világos bőrrel akkor néznek ki igazán jól, ha nincsenek valami karakteres vonásaid, sem pedig bőrhibáid. Ha pl. krumpli orrod van, vagy kockafejed, meg az arcodon is van egy csomó pattanás, ez a hajszin csak mégjobban kiemelné ezeket a hibákat.
2016. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!