Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hennát javaslotok...

Milyen hennát javaslotok hajfestéshez, amely nagy mértékben természetes és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Leginkább márkára lennék kíváncsi, vörös vagy sötétbarna színben. Budapesten vagy Debrecenben hol lehet kapni? Köszönöm :)

2016. aug. 9. 17:54
 1/6 piriiiii ***** válasza:

Eldorádó üzlet, Cserépváros. Van olyan henna, ami teljes mértékben természetes, tehát kizárólag a henna növény őrleményét tartalmazza.

[link]

A doboz maga így néz ki, de a fotón levő dobozban szerintem pont van valami szintetikus festékanyag. De arra, amit Te keresel, rá van írva konkrétan, hogy 100% természetes hennapor, vagy ilyesmi, illetve a nő haja is vörös.

Ebből 50 gramm 1600 ft körül, 100 gramm pedig 2400 ft körül van, legalábbis, ahol én lakom.

Online is lehet rendelni.

2016. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiii ***** válasza:

Ja, és ne ijedj meg, az van ráírva, hogy "hennavörös hajszínező", ami elég gyanúsan hangzik, de tényleg kizárólag természetes hennapor van benne. Én is azt használom, amit küldtem, nagyon szeretem, csak ajánlani tudom. Magát a hennás festést is, meg ezt a márkát is.

Btw, ha sötétbarnát akarsz, akkor fekete teával keverd, vagy indigóval. Ha mindenképp természetesen szeretnéd megoldani. Mert amúgy a sima hennával nem lehet mást, csak vörös színt elérni, illetve annak árnyalatait. Bár attól füg, milyen az eredeti hajszíned.

2016. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen :*
2016. aug. 9. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha jól gondolom, Budapesten van a bolt a Westendben :)
2016. aug. 9. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem használnék ilyen hajszínező cuccokat.

[link] Szerintem ez a tuti, teljesen természetes, én ezt használom.

2016. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!