Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vöröses szőke a hajam...

Miért vöröses szőke a hajam amikor nem süt a nap? Meg bizonyos fényviszonyok mellett? Milyen barna hajfestéket tudtok amely hamvas árnyalatú, természetes barna szít ad? Ne legyen vörös a pigmentje!

Figyelt kérdés

Eredetileg középbarna a hajam és dobozos világos hamvasszőkével festem a hajamat. Pont ezért, világos szőkésbarna a hajam (inkább világosszőke helyenként, mert volt benne szőke melír és valahol jobban megfogta a festék).

Nos a festékkel miért nem lehet hamvas árnyalatot elérni?


Amikor nem süt a nap, olyan fura világosszőkés, barnás, vöröses a pigment ahol kissé sötétebbszőke.


Nektek nem szokott vörösesedni a szőke (ha nem extravilágos)


Arra gondoltam befestem az eredeti hajszínemre az egészet.

Milyen hajfestéket tudtok ajánlani, ami természetes hamvas árnyalatú barnát ad? (névvel, köszönöm)


2009. okt. 23. 15:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!