Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétebb lesz? (lent)

Sötétebb lesz? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete itthon befestettem a hajam a henna hajfestékkel ( [link] a legsötétebb színnel)


És mivel a barna hajamba szőke melír csíkok voltak

így azok a szőke csíkok világosbarnás színűek lettek..viszont én az egész hajamat sötét, nagyon sötét barnára szeretném.


Tehát azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy ha még 1x befesteném a hajam ezzel a hajfestékkel sötétebb lesz?


Köszönöm előre is :)



2016. aug. 10. 01:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel a henna természetes anyag, ezért nem hiszem hogy sötétebb lesz, talán csak élénkebb. Én is hennázom a hajam, nekem is vannak világosabb részei. Ezt csak hétköznapi hajfestékkel tudod megoldani, az újrafestés nem fogja megoldani. Ez a henna egyik hátránya, de meg lehet békélni vele.
2016. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!