Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be merjem így festeni?

Be merjem így festeni?

Figyelt kérdés
Ombre hajam van. Felül középbarna, aztán ugye világosodva szőke a vége. Vettem most egy barna festéket (loreal casting créme gloss) de nem tudom, hogy be merjük- e itthon festeni. Csak a tövénél kellene mert lenőtt már és világos a töve, de félek nem lesz-e foltos?! Fodrászom akihez járok sajnos beteg, máshoz nem akarok menni ha nem muszáj. Valaki festette már otthon?

2016. aug. 10. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár az én hajam termésetes, nincs az a pénz amiért otthon, magamnak csinálnám. Ha a fodrászodhoz nem tudsz menni, inkább keress egy másikat, ahelyett, hogy házilag megpróbálnád befesteni!
2016. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végülis Anyum befestette, csak a tövét kellett festeni, mint írtam. Teljesen oké lett!:)
2016. aug. 10. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nem fogta be a szőket mosáskor? 🙄
2020. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!