Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőröregedés megelőzésére...

Bőröregedés megelőzésére milyen arckrémet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, de úgy tudom hogy már idejében el kell kezdeni az arcbőr öregedésének késleltetését, hiszen amikor már kijöttek a ráncok késő. Pár hete kipróbáltam az Avon Anew Vitale +25 éveseknek való krémet. Szörnyű volt, amit a bőrömmel tett 2-3 nap alatt. Még sosem volt olyan ronda, rücskös bőröm. De szerencsére, amint abbahagytam, pár napon belül elmúlt a kiütés. Eddig még semmilyen krémnél nem tapasztaltam, hogy allergiás lennék rá, vagy tönkretenné a bőröm és nem tudom, hogy ebben a krémben mi lehetett az az összetevő ami ezt okozhatta nálam. Emiatt félve próbálok ki bármilyen ilyen bőröregedés megelőzésére szolgáló krémet. Lehetőleg megfizethető krémeket ajánljatok :) Kérem, olyanok írjanak, akik tényleg segíteni szeretnének, mert nem vagyok kíváncsi rosszindulatú megjegyzésekre és "okoskodásokra". Előre is köszönöm a tanácsokat és a segítséget! :)

2016. aug. 10. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Segítő szándékkal írom, nikább fogadd el önmagad. A jó ég tudja, mit tesznek ezekbe a krémekbe, az öregedésben meg semmi ciki nincsen. Inkább étkez egészségeseb, igyál sok vizet, sportolj és kerüld a szresszt. Ha tetszik-ha nem, egyszer meg fogsz öregedni, mint akárki más, önámítás csak ez a sok kence...
2016. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt ajánlom, hogy keress egy nagyon jó hidratálót. 20 évesen bőven elég az. A helyedben vennék hyaluronsavas, vitaminos szérumokat. Ezekből olcsót sajnos nem tudok mondani, de krémmánián körül tudsz nézni.
2016. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok,20 évesen nem ajánlott a bőr öregedésére használt termékek, a bőr nem tud mit kezdeni a hatóanyagokkal.Hidratáld vizes bázisú krémmel minden nap és nem lesz ránc még.
2016. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógynövény és természetes alapú krémeket, kozmetikumokat, szappant stb használj, amik nem tartalmaznak kemikáliákat.Érdemes minőségieket választani. A környezetemben is ilyeneket vásárolnak és ez látszik is a bőrükön.
2016. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat! :) Akkor inkább nem kísérletezek tovább ezekkel a krémekkel.
2016. aug. 11. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a finomítatlan kókuszolajat? Na, az hosszú távon hatásos, de csak estére, mert elég zsíros, de lágy és könnyű az állaga, ha nem leszel tőle pattanásos lehet minden nap estére, vagy pár naponta. Továbbá ajánlom még a gránátalma olajat és az argánolajat. Ezek már nehezebb olajok. De így legalább tudod mit kensz magadra. A bolti krémekben alig van hatóanyag.
2016. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Avonos cuccokkal én is jártam már így sajnos. Én egy toniktól lettem tiszta ragya, több hónap volt, mire elmúlt. De a hegek most is megvannak még halványan.

Én 19 vagyok és az utóbbi időben szörnyen ráncos lettem. Szerintem ennyi idősen el kell kezdeni hidratálni. Jó lesz egy sima hidratáló krém is neked, főleg, ha nincs ráncod. Szerintem az arcunk az amin nem szabad spórolni és mindenféle olcsó vackot rákenni. Később jössz rá, hogy megéri minöségi cuccokat használni. Persze az Avonnál sem minden rossz, a szempillaspiráljuk és a körömlakk jó, de a krémjeik és alapozójuk pocsék. Lesznek majd Glamour-napok vagy hasonló kuponos napok és akár féláron tudsz arckrémet venni. A Niveát és a L'oreál-t dicsérik, szerintem az Esteé Lauder a legjobb, csak az drágább.

2016. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltam ezeket, de akkor itt az ideje :)

Sajnos anyukám és én is ugyanígy tapasztatuk, hogy nem túl jók az avonos krémek, pedig ahhoz képest nem olyan olcsók :/ És egyetértek, hogy az arcunkra nem szabad sajnálni a pénzt :)

Köszönöm a tanácsokat!

2016. aug. 18. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban érdemes természetes alapú, minőségi krémeket használni a bőrápolásra is, mert a bőr nem felejt.Én és a környezetem is a stabilizált aloe vera alapú termékcsaládot használjuk és nagyon jók.Érdemes kipróbálni.
2016. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2016. aug. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!